Через необережне поводження з вогнем у Сумах сталися дві пожежі

26 серпня о 12:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди на вулиці Довженка обласного центру. На гасіння направили відділення чергових караулів 3-ї та 1-ї державних пожежно-рятувальних частин.

По прибутті на місце виклику було встановлено, що вогонь охопив стіни на площі 20 кв. м та 10 кв. м покрівлі, 2 куб. м дров та господарчі речі. Ускладнювало ситуацію те, що споруда була дерев’яна.

Силами 10 чоловік на трьох одиницях техніки о 12:40 пожежу локалізували, а о 13:14, використавши близько 8 т води, ліквідували. Припустима причина загоряння — необережне поводження з вогнем.

Освітлення у споруді відсутнє, тому, за попередніми даними, у приміщенні господар користувався сірниками. А коли він виявив загоряння, первинних засобів пожежегасіння у нього не було щоб приборкати пожежу на початкові стадії. Літній чоловік розгубився і замість того, щоб одразу викликати рятувальників, подзвонив дружині, яка вже і зателефонувала на лінію «101».

Наступного дня о 06:10 черговий караул 2-ї державної пожежно-рятувальної частини був викликаний на вул. Івана Піддубного у м. Суми. У двоповерховій неексплуатуємій споруді загорілося сміття на першому поверсі. Вогнеборці о 06:25 швидко локалізували пожежу на площі 4 кв. м і вже о 06:29 — ліквідували.

За попередніми висновками фахівців, спричинило загоряння необережне поводження з вогнем.

Джерело: