«Чехов-фест» переносять на 2021-й рік

Така інформація з’явилася на офіційній сторінці театрального фестивалю у Фейсбуці. До рішення перенести захід організаторів спонукала ситуація з карантинними обмеженнями.

«Дорогі друзі! Цей рік складний для нас всіх. В березні ми збиралися подарувати вам безліч неймовірних емоцій, запросивши на фестиваль найкращі українські театри, а також гостей з Польщі, Болгарії та Ізраїлю. Але всесвітня пандемія коронавірусу зруйнувала наші плани. Спочатку ми збирались перенести фестиваль на травень і вже мали дати перенесених вистав, потім думали про листопад. Наразі, Суми знаходяться в помаранчевій зоні, тому провести вистави в тому вигляді, як ми хотіли, неможливо. Гості з Івано-Франківську взагалі зараз в червоній зоні, тож ніхто не знає, яким буде карантин цього року. Таким чином, ми прийняли складне, але єдине вірне рішення про перенос фестивалю на 2021 рік – з 13 по 28 березня. Більше того, зараз ми намагаємось, щоб ви побачили вистави, на які придбали квитки у 2020-му році, в ті самі дати у 2021-му. Сподіваємось, що створена нами за 7 років репутація дозволить вам не сумніватись в тому, що «Чехов-фест» №8 обов’язково відбудеться!

Всі придбані квитки на перенесені вистави дійсні на нові дати, їх повертати не потрібно. На вистави, які відмінились повернення коштів відбувається у місцях іх придбання.
? Ліс — 13.03.2021
? Убити чи любити — 16.03.2021
? Три сестри — 20.03.2021
? Корсиканка — 28.03.2021
Дякуємо вам за те, що ви у нас є і до зустрічі у березні 2021 року!» — йдеться у повідомленні.

Джерело: