Будівництво сонячної електростанції на Сумщині. Коли початок?

Про це у Фейсбуці повідомив Тростянецький міський голова Юрій Бова.

«КОЛИ Ж РОЗПОЧНЕТЬСЯ БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ У ТРОСТЯНЦІ? Саме це питання сьогодні, незважаючи на вихідний, обговорили з іноземними інвесторами, що завітали до нашого міста.

«Спочатку рік на узгодження в вашій країні всіх дозвільних процедур. Потім ми, як і інші інвестори, чекали результатів президентських та парламентських виборів і відповіді на питання, який тариф на «зелену» енергетику залишить новий Уряд і профільне міністерство, які будуть стимули від держави Україна для інвесторів.

Наразі ситуація в цій галузі стала не ідеальна. Тим не менш ми готові завершити цей проект і максимально швидко постаратися розпочати будівництво першої черги сонячної станції у Тростянці на 9 га площі. Дуже важливим є те, чи вдасться всі остаточні погодження на будівництво в інспекції ДАБК отримати в липні. Якщо все буде йти за планом, то ми готові після жовтня повернутися до продовження розмови про можливість оренди другої земельної ділянки 13 га для будівництва другого етапу нашого проекту», — запевнили інвестори міського голову і представників відділу економіки, Агенства місцевого економічного розвитку, що брали участь в нараді.

Кілька годин обговорювали всі питання можливого будівництва, правові аспекти залучення інвестиції, використання земельної ділянки та можливість сприяння і допомоги міської влади в разі виникнення труднощів з підключенням до мереж обленерго… Що ж, маю надію, що нарешті цей проект іноземці скоро почнуть реалізовувати», — написав Юрій Бова.

Джерело: