Активісти, не питаючи думки сумчан, розмалювали центральний міст у червоно-чорні кольори

У соцмережах пронеслась хвиля обурення щодо «облагородження» сумськими активістами-патріотами, як вони самі себе називають, центрального мосту.

Так, люди пишуть, що тепер Харківський міст став «Бандерівським» – усе через червоно-чорний колір, у який його вони самовільно пофарбували.

До речі, менше тижня тому комунальники вже оновили огородження мосту та, вочевидь, це не всім прийшлося до душі.

«У Сумах знову фарбували міст… «Патріоти». У кольори, які їм захотілось. Але це незаконно. Де буда поліція? Скільки учасників акції оштрафували? Чи приведуть вони комунальну власність у у першочерговий вигляд? Якщо це незаконно, пропоную його перефарбувати в помаранчевий. Оголошую збір коштів на видатковий матеріал», – написав у Фейсбуці сумчанин Михайло Курочкін.

У коментарях під його дописом сумчани масово піддали критиці дії патріотів та висловились проти такого «обличчя» Харківського мосту.

Додамо, що кошти на перефарбування мосту «в патріотичні кольори» активісти збирали у соціальних мережах. За декілька днів їм вдалося отримати понад 4000 грн. Як стало відомо, у їх планах – перефарбування решти мостів у Сумах. Наступним стане об’єкт по вулиці Чорновола.