91-річна бабуся з Шостки стала жертвою «псевдолікаря»

Назвавшись в телефонній розмові лікарем, зловмисник виманив у старенької більше 25 тисяч гривень — нібито на термінову операцію її доньці.

Про шахрайство відносно 91-річної жительки Шостки у поліцію повідомив зять потерпілої. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група поліції. Під час спілкування зі старенькою правоохоронці встановили перебіг подій.

Того дня на стаціонарний телефон пенсіонерки подзвонив невідомий, який представився лікарем. Він розповів, що донька жінки потрапила у ДТП і зараз знаходиться у лікарні з тяжкими травмами ніг. Щоб їй допомогти, потрібна термінова дороговартісна операція у обласному центрі, але винуватець аварії таких грошей поки не має. Чоловік запропонував старенькій зібрати всі наявні заощадження та передати кур’єру, який повинен прийти до неї додому.

Поки старенька спілкувалась з «лікарем» по телефону, писала розписку, текст якої диктував співрозмовник, у двері її квартири постукав посильний. Він забрав 700 Євро та 3 500 гривень, які жінка особиста передала незнайомцю у руки.

Про обман пенсіонерка дізналась лише ввечері. Її донька, стурбована тим, що мати їй не телефонує, набрала сама. Дзвінку доньки жінка здивувалась, адже щиро вважала, що та знаходиться у лікарні і зараз їй не до телефонних розмов.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого ведуться пошуки зловмисників.

Джерело: