33-річній сумчанці видалили родимку: тепер жінку треба рятувати

33-річна сумчанка Аліна Головко донедавна жила звичайним життям, виховувала синочка, працювала, будувала безліч планів на майбутнє. А зараз життя повернулося так, що без допомоги їй не обійтися.

У 2017 році в онколікарні Аліні видалили родимку, на той момент ніякого лікування не призначали. Уже в 2020 році жінка виявила на тілі ущільнення і відразу після закінчення жорсткого карантину звернулася до лікарні, де пройшла обстеження УЗД, КТ та МРТ. Діагноз шокував: «Меланома шкіри» з метастазуванням у легені та лімфовузли.

Лікування буде тривалим та важким: імунотерапія – найдорожча терапія, але тільки вона зможе допомогти при такому діагнозі. Один флакон призначеної «Кітруди» коштує 128 000 тис. грн, а їх треба 8 штук — це нереальна сума для  сім’ї.

“Життя людини безцінне, а моє життя на даний момент коштує 1 024 000 грн. Але треба підійматися з колін і лікуватися заради свого 9-річного сина. Безвихідь збиває з ніг, опускаються руки, паморочиться голова… Люди добрі, допоможіть, самій не впоратися ніяк… будьте ангелами-охоронцями для для мене та мого синочка… Сім’я та близькі зібрали вже на першу крапельницю. Усе пройшло добре, організм прийняв препарат, тому надія є, що подолаємо хворобу”, – написала Аліна.

Допомогти Аліні можна, перерахувавши будь-яку суму на картки:

?ПриватБанк ? 5168 7573 3095 6634 Аліна Головко;

МОНОБАНК ? 5375 4141 2002 9573.

P.S. Усі виписки та результати обстежень Аліна надала до редакції СТС

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Джерело: