«Локдаун – це найкращий шлях розірвати ланцюжок». Степанов пригрозив введенням жорсткого карантину

В Україні можуть знову ввести жорсткі карантинні обмеження, якщо ситуація з епідемією Covid-19 буде погіршуватися і «приймати загрозливий характер».

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує прес-служба відомства на своїй сторінці в Facebook.

За словами глави МОЗ, проведення масових заходів за участю великої кількості людей гарантовано призводить до погіршення епідемічної ситуації в цьому регіоні.

«Зрозуміло, що локдаун – це найкращий шлях, щоб розірвати ланцюг передачі інфекції. Але нам також потрібно було знайти баланс між економікою і протиепідемічними заходами, щоб не зупиняти економіку. Я вважаю, що ми знайшли такий баланс, але одночасно необхідно і надалі виконувати всі рекомендації МОЗ. Але в разі, якщо ситуація буде приймати загрозливий характер, міністерство буде пропонувати повернення до більш жорстких карантинних заходів », – сказав Степанов.

Він також додав, що більш жорстке дотримання карантинних норм безпосередньо впливає на зменшення кількості заражених коронавірусів.

«24 вересня, коли Тернопіль перейшов в« червону »категорію епідемічної небезпеки, показник захворюваності на 100 тис. Населення за 14 днів становив 615 хворих. Через тиждень він знизився до 484. Тобто ми відразу бачимо, що введення цих обмежувальних заходів допомагає знизити рівень захворюваності », – заявив глава МОЗ.

Степанов рассказал, при каком условии Украина вернется к жесткому карантину. Скриншот: facebook/ moz.ukr

Джерело: